REJESTRACJA

W związku z osiągnięciem limitu miejsc rejestracja oraz zapisy na listę rezerwową zostały zamknięte.


W przypadku wyczerpania limitu miejsc i rejestracji na listę rezerwową prosimy o NIEDOKONYWANIE PŁATNOŚCI dopóki nie otrzymają Państwo pisemnej informacji o zwolnieniu się miejsca i możliwości uczestnictwa w Sympozjum.

Przed zarejestrowaniem się prosimy o szczegółowe zapoznanie się z regulaminem uczestnictwa.

W przypadku zainteresowania pełnym pakietem z noclegiem, w celu wyboru odpowiedniej opcji zakwaterowania prosimy po dokonaniu rejestracji i aktywowaniu konta o skorzystanie z opcji REZERWACJI ONLINE dostępnej na stronie Rezerwacja hotelu ONLINE.


UWAGI

  1. Całkowity limit miejsc: 400 osób
  2. Po dokonaniu rejestracji (opcja rejestracji: Uczestnik) miejsce na Sympozjum jest wstępnie rezerwowane na okres 7 dni. W okresie wstępnej rezerwacji należy dokonać płatności. W przypadku braku wpłaty we wskazanym terminie miejsce jest automatycznie zwalniane, zgłoszenie nie jest brane pod uwagę.
  3. Po osiągnięciu limitu miejsc Organizator może uruchomić rejestrację pozwalającą na wpisanie się na listę rezerwową (opcja rejestracji: Uczestnik – lista rezerwowa). Osoby z tej listy zgodnie z kolejnością zgłoszeń zostaną poinformowane o możliwości uczestnictwa w Sympozjum w przypadku zwolnienia się miejsca. Długośc listy 50 osób.
  4. W przypadku rejestracji na listę rezerwową prosimy NIE DOKONYWAĆ PŁATNOŚCI dopóki Biuro Organizacyjne nie skontaktuje się z Państwem w związku ze zwolnieniem się miejsca na liście podstawowej.
  5. Aby dokonać dopłaty do pełnego fee z noclegiem prosimy po dokonaniu rejestracji i aktywowaniu konta o skorzystanie z opcji REZERWACJI ONLINE dostępnej na stronie Rezerwacja hotelu ONLINE.
  6. Miejsce w hotelu jest wstępnie blokowane przez okres 7 dni od momentu dokonania rejestracji lub odpowiednich zmian rejestracji. W przypadku płatności po tym okresie prosimy o upewnienie się, czy miejsce jest jeszcze dostępne. Odpowiednie informacje publikowane będą na stronie Internetowej i możliwe do uzyskania przez kontakt z Biurem Organizacyjnym.
  7. Fizyczna rezerwacja miejsca w hotelu, podobnie jak miejsca na Konferencji następuje po zarejestrowaniu odpowiedniej wpłaty.

 


WAŻNE LINKI