Rezerwacja ONLINE

Rejestracja i rezerwacja online zostaną otwarte 1 października 2019 o godzinie 9:00.

UWAGA! Aby dokonać rezerwacji należy:

  1. Zarejestrować się na konferencję.
  2. Koniecznie aktywować swoje konto na portalu konferencyjnym, przez kliknięcie odpowiedniego linka w mailu potwierdzającym założenie konta – mail ten jest wysyłany razem z mailem potwierdzającym rejestrację.
  3. Kliknąć poniższy przycisk a następnie zalogować się do systemu.

REZERWUJ NOCLEG

Przed dokonaniem rejestracji i rezerwacji prosimy o szczegółowe zapoznanie się z regulaminem uczestnictwa.
W przypadku problemów zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z Biurem Organizacyjnym.

Czytaj więcej o dostępnych opcjach zakwaterowania i odpowiadających im kwotach dopłaty do pakietu z noclegiem…


UWAGI

  1. Przez tą stronę można dokonać rezerwacji nie więcej niż jednego pokoju w terminie 19-21.03.2020. Instytucje i osoby zainteresowane rezerwacją większej liczby miejsc hotelowych prosimy o kontakt z Biurem Organizacyjnym.
  2. UWAGA! Opcja rezerwacji miejsca w pokoju przeznaczona jest dla dwóch zarejestrowanych osób, które chcą zostać zakwaterowane razem . Fizyczna rezerwacja pokoju w hotelu będzie możliwa dopiero po uiszczeniu pełnej opłaty za cały pokój, stąd prosimy o wpisanie imienia i nazwiska drugiej osoby w odpowiednich polach formularza rezerwacyjnego. W przypadku rezerwacji miejsca w pokoju i braku rejestracji drugiej -wskazanej w formularzu osoby lub braku wpłaty za drugie miejsce, pokój nie zostanie zarezerwowany. Należy mieć świadomość, że w przypadku rezygnacji z rezerwacji jednej z osób, druga z osób może być zobligowana do dokonania dopłaty do pełnego pokoju lub rezerwacja w całości zostanie anulowana.
  3. Miejsce w hotelu jest wstępnie blokowane przez okres 7 dni od momentu dokonania rejestracji lub odpowiednich zmian rejestracji. W przypadku płatności po tym okresie prosimy o upewnienie się, czy miejsce jest jeszcze dostępne. Odpowiednie informacje publikowane będą na stronie Internetowej i możliwe do uzyskania przez kontakt z Biurem Organizacyjnym.
  4. Fizyczna rezerwacja miejsca w hotelu, podobnie jak miejsca na Konferencji następuje po zarejestrowaniu odpowiedniej wpłaty.
  5. Ceny dostępne w formularzu rezerwacyjnym to kwoty dopłat za jedną dobę do pełnego pakietu z noclegiem – zawierają VAT 23 %. W cenie noclegu zawarte jest śniadanie.

WAŻNE LINKI